Semináře podzim 2023

Rádi bychom Vás pozvali na další ze série seminářů a školení pořádaných ve spolupráci s výrobci nosných systémů (KOPOS, OBO Betterman).

Termíny a lokality jsou uvedeny v následující tabulce:

Název Datum Místo konání Výrobce systémů
Požární bezpečnost elektrických rozvodů budov 12.10.2023 v Harmony Club Hotelu, ul. 28. října 170, Ostrava OBO Bettermann
Požární bezpečnost elektrických rozvodů budov 17.10.2023 v hotelu Continental, Kounicova 6, Brno OBO Bettermann
Požární bezpečnost elektrických rozvodů budov 19.10.2023 v hotelu Primavera, Nepomucká 128, Plzeň OBO Bettermann
Elektroinstalace v občanské a průmyslové výstavbě z hlediska požární bezpečnosti 25.10.2023 v Clarion Congress Hotelu, Pražská třída 2306/14, České Budějovice KOPOS
Elektroinstalace v občanské a průmyslové výstavbě z hlediska požární bezpečnosti 01.11.2023 v PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA s.r.o., Praha KOPOS
Požární bezpečnost elektrických rozvodů budov 07.11.2023 v hotelu Olympik, Sokolovská 138, Praha 8 OBO Bettermann
Elektroinstalace v občanské a průmyslové výstavbě z hlediska požární bezpečnosti 08.11.2023 v KOPOS Kolín a.s. KOPOS
Požární bezpečnost elektrických rozvodů budov 09.11.2023 v hotelu Zlín, nám. Práce 2512, Zlín OBO Bettermann
Elektroinstalace v občanské a průmyslové výstavbě z hlediska požární bezpečnosti 06.12.2023 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola Masarykova 197, Kutná Hora KOPOS

Pro registraci na semináře se společností KOPOS a.s. si vyberte požadovaný seminář na uvedené internetové adrese https://www.kopos.cz/cs/odborne-seminare a vyplňte registrační formulář dle pokynů.

Pro více informací ohledně semináře se společností OBO Bettermann prosím kontaktujte e-mailovou adresu info@obo.cz a pro registraci zašlete požadavek na e-mailovou adresu: seminare@obo.cz

Těšíme sa na Vaši účast!

Down

KABELOVÁ AKADEMIE – školení, semináře

Pořízení FVE pro společnost PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o

Na střeše nové haly PRARENA 1 staví PRAKAB fotovoltaickou elektrárnu o velikosti 999 kWp. Projekt je spolufinancován Evropskou Unií.

 

Projekt

Pořízení FVE pro společnost PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_005/0001396

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.

NOVÁ ŠKOLÍCÍ MÍSTNOST

Máme nové školicí středisko. V prostorách umístěných v historické budově z roku 1921 se nám podařilo zachovat původní dřevěný strop, a zároveň školící místnost splňuje všechny požadavky moderní doby. Je kvalitně ozvučená, má WiFi připojení, k dispozici je projektor a také tiskárna. Kapacita místnosti je 49 účastníků. 
Pokud máte zájem o další informace nebo o pronájem, kontaktujte nás na adrese mm@prakab.cz

Za krásné fotografie děkujeme https://www.jirilizler.com/

Kniha PRAKAB: 100 let pražské kabelovny

Při příležitosti 100. výročí založení naší společnosti jsme vydali také knihu. Jmenuje se PRAKAB: 100 let Pražské kabelovny a popisuje historii společnosti od jejího založení významným průmyslníkem Emilem Kolbenem až po současnost. Grafickou podobu knihy pro nás připravilo designérské studio Fuksaworks pod vedením Pavla Fuksu, který pracoval například pro značky Microsoft, Google, Twitter, Facebook, VEVO, Greenpeace, Mercedes nebo Budweiser. Text knihy napsal spisovatel a redaktor Lukáš Berný společně s generálním ředitelem naší společnosti Ing. Tomášem Zieschangem. Na přípravě knihy se podílelo i několik dalších kolegů.

Naši knihu si můžete objednat prostřednictvím emailové adresy maria.machovicova@prakab.cz a to za cenu 890,- Kč. 

100 SLOV KE 100 LETŮM PRAKABU

Zažili jsme první republiku, obě světové války, vlnu zestátňování, samet i devadesátky. Nezastavila nás ani pandemie koronaviru. Pokračujeme dál v tom, co nám jde nejlíp, tedy ve vývoji a výrobě špičkových kabelů a péči o vaši bezpečnost. Ani v téměř sto letech nám nechybí nadšení a odhodlání na sobě pracovat a zlepšovat se. Dopředu nás ženete především vy, naši zákazníci, a víra, že to, co děláme, má smysl. A proto děkujeme, že jste u toho byli a stále jste s námi. Těšíme se, že to příští rok oslavíme a vykročíme společně do další stovky. 

Zaměstnanci 1929 

Semináře a výstavy

Nejsou naplánovány žádné semináře ani výstavy.


Změny prodejních a výkupních cen EUR palet

Více informací naleznete v dokumentu zde.


Oslavy 100 let - fotky 

Foto 01

Revoluce v požárně bezpečnostních kabelech se jmenuje PRAFla®+

Již velmi dobře zavedená značka bezhalogenových kabelů PRAFla® z produkce pražské kabelovny PRAKAB získala nyní jedno malé „+“, které však nabízí velká řešení při potížích s instalací kabelových tras v nevyhovujících podmínkách. Kabely s obchodním označením PRAFla®+ jsou díky nové plášťové směsi chráněny před vlhkostí i UV zářením. Po několika letech náročného vývoje přichází PRAKAB na trh s novými kabely PRAFla®+ a přináší tak revoluci v oblasti instalace požárně bezpečnostních kabelů, čímž opět prokazuje svou vedoucí pozici na trhu s bezhalogenovými kabely. Vysokou přidanou hodnotu těchto výrobků dokazují i referenční projekty, kde byly kabely použity, tím nejzvučnějším je zatím rekonstrukce Národního muzea v Praze.
PRAFla®+ obstojí v níže uvedených prostředích definovaných normou ČSN 33 2000-5-51.

The World of prakab

Kontaktujte nás