Kabelář/ka

Hledáme OPERÁTORY VÝROBY do Prahy! Mzda 30 000 – 45 000 Kč měsíčně.

Společnost PRAKAB rozšiřuje svou výrobu a hledá nové kolegy/kolegyně na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

PRAKAB je předním výrobcem energetických a telekomunikačních kabelů a právě tento rok slaví 100 let od svého založení. Kabely společnosti PRAKAB najdete např. v pražském metru, vídeňském metru nebo v Národním muzeu. Pokud se také chcete stát součástí společnosti, kde výsledky vaší práce budou vidět po celé Evropě, tak nám o sobě rozhodně dejte vědět.

POPIS POZICE:
Náplní práce kabeláře je řízení, obsluha a nastavování kabelářských strojů a výrobních linek a obalování kabelových duší.
Během vaší směny si budete hlídat přidělenou linku, případně nastavíte/upravíte co je třeba – teplota, barva, rychlost linky, apod. Linku si vždy zkontrolujete a přeberete od předchozí směny a stejně tak jí potom předáte směně další. K práci kabeláře si nemusíte kupovat žádné speciální vybavení, vše dostanete na místě.

PROFIL KANDIDÁTA:
Hledáme manuálně zručné kolegy v dobré zdravotní kondici, kteří se nebojí práce. Zkušenosti jsou samozřejmě výhodou, ale určitě ne podmínkou. Vše vás rádi naučíme.

NABÍZÍME:
Stabilní práci na hlavní pracovní poměr (smlouvu na dobu určitou s možností převodu do kmene).
Můžete si vydělat průměrně 30 000 – 45 000 Kč. Je to velké rozpětí, ale vše bude záležet jen na vaší šikovnosti a ochotě učit se.

K základní mzdě dostanete:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, stravenky
  • Firemní jídelnu – na výběr až z 5 jídel každý den
  • Nadstandartní příplatky
  • Práci v nepřežitém provozu (12 hod směny) – za měsíc máte tedy v průměru 15 dní volna
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 1 000 Kč.
  • Multisportkartu (spoluúčast 100Kč), možnost zřízení doprovodné karty
  • Benefitní kartu Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou…
  • Možnost výhodných tarifů od T-mobile až pro 5 sim karet
  • Řádné zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí s kolegy co jsou vždy ochotni pomoct

Přímo u nás staví autobus, bez problémů se tedy do práce dostanete MHD, můžete ale klidně přijet také autem – k dispozici je firemní parkoviště.
Neváhejte, získejte novou práci už dnes!

Bližší informace naleznete v přiloženém pdf dokumentu.